Medewerkers

Maene-Ypma Piano's behoort tot Piano's Maene, het familiebedrijf van Chris Maene en zijn zonen Dominique en Frederic. Ze zijn alledrie actief in het bedrijf en laten zich bijstaan door een team van meer dan 85 gespecialiseerde medewerkers, verdeeld over de zes vestigingen in Nederland en België.

Algemeen Management

CEO België en Nederland: Stefaan Vanfleteren
stefaan.vanfleteren@maene.be  +32 51 49 18 10 

CFO België en Nederland: Christiaan Devos
christiaan.devos@maene.be +32 51 49 18 16 

Sales & Marketing Manager België en Nederland: Wolf Leye
wolf.leye@maene.be  +32 51 68 64 37 

Verantwoordelijken Maene-Ypma Piano's Alkmaar

Verantwoordelijke Filiaal Maene-Ypma Piano's Alkmaar : Ralph Suijlen
ralph.suijlen@maene-ypma.nl  - 072 541 44 51

Financial Controller Alkmaar : Martin Dieleman
martin.dieleman@maene-ypma.nl  - 072 541 44 20

Verantwoordelijke Piano Technisch Atelier: Jos Kiebert
jos.kiebert@maene-ypma.nl - 072 541 44  13

Verantwoordelijke Marketing: Marc van der Marel
marc.vandermarel@maene-ypma.nl  - 072 541 44 53


Pianosconsultants

Productspecialist Steinway & Sons: Emil van Stormbroek
emil.vanstormbroek@maene-ypma.nl  - 072 541 44 57

Productspecialist piano's en vleugels: Marc van der Marel
marc.vandermarel@maene-ypma.nl  - 072 541 44 53

Productspecialist digitale piano's: René Goedhart
rene.goedhart@maene-ypma.nl - 072 541 44 16


Transport en logistiek

Magazijn en transport: Wouter van Wageningen
wouter.vanwageningen@maene-ypma.nl - 072 541 44 00 

Transport: Cees Zuurbier
info@maene-ypma.nl - 072 541 44 00

Transport: Robin Sirre
info@maene-ypma.nl - 072 541 44 00


Piano Technisch Atelier

Sr. Steinway & Sons technicus: Martin Ecker
info@maene-ypma.nl - 072 541 44 00

Sr. Steinway & Sons technicus: Ruud van Dijk
info@maene-ypma.nl - 072 541 44 00

Steinway & Sons technicus: Marten Harlaar 
info@maene-ypma.nl - 072 541 44 00


Pianostemmers - technici

Gerben Bisschop
stemservice@maene-ypma.nl  - 072 541 44 00

Martijn van Dijk
stemservice@maene-ypma.nl  - 072 541 44 00

Freek Dijkstra
stemservice@maene-ypma.nl  - 072 541 44 00

Ruud Kersten
stemservice@maene-ypma.nl  - 072 541 44 00

Rutger Klaaijsen
stemservice@maene-ypma.nl  - 072 541 44 00

Pelle de Leeuw
stemservice@maene-ypma.nl  - 072 541 44 00

Paul Lindeboom
stemservice@maene-ypma.nl  - 072 541 44 00

Stefan van der Nagel
stemservice@maene-ypma.nl  - 072 541 44 00

Emiel Reinhoudt
stemservice@maene-ypma.nl  - 072 541 44 00

Marc van Wageningen
stemservice@maene-ypma.nl  - 072 541 44 00


Back Office

Stemadministratie: Jeannette Bakker
jeannette.bakker@maene-ypma.nl - 072 541 44 18

Receptie: Paulien Douma
paulien.douma@maene-ypma.nl - 072 541 44 00

Receptie: Saskia Stet
saskia.stet@maene-ypma.nl - 072 541 44 00